Moje domácí lékárnička

Ebook o "nelékařských" způsobech léčby nemocí, které jsme s dětmi prošli

Důvěřujete svému dítěti i v průběhu nemoci?

Nejde klasická farmaceutická léčba dohromady s Vaší intuicí?

V průběhu svého mateřství jsem se naučila něco o nemocech i přírodních způsobech jejich léčby.

Teď to dávám dál...

Někdo to prostě udělal i jinak - můžete se inspirovat

ebookem Moje domácí lékárnička

 

Co v e-booku najdete?

  • 1
    Nemoce, které naše děti prodělaly a jak jsme je vyřešili bez léků a postupů klasické medicíny.
  • 2
    Seznam přípravků, které se stabilně nacházejí v naší domácí lékárničce (bylinky, homeopatika, atd.)
  • 3
    Seznam literatury, se kterou se nejčastěji radím a ze které čerpám.

V začátcích svého mateřství jsem byla normální poslušná matka, která pečlivě následovala rad svého lékaře a snažila se léčit své dítě tak, jak jí bylo doporučeno. 

Většinou to bylo v rozporu s mým pocitem, ale říkala jsem si, že je to asi potřeba, pan doktor ví co dělá, a snažila se poslechnout. Až jsem potom zjistila, že to ale nefunguje tak, jak by bylo třeba. 

Pocit byl takový, že nemoc je svým způsobem přirozená a že můžu maximálně podpořit samouzdravující schopnosti svého dítěte a věřit mu, že to zvládne. Jen tak si dokáže posílit imunitu. Klasická medicína mi nabízela opak, potlačování symptomů, naopak se vždy objevily ještě nějaké vedlejší účinky.

Chtěla jsem to dělat jinak a zase mi chybělo to důležité. Chybělo mi JAK na to.

Stejně jako ohledně výchovy tím začala moje další cesta hledání a sbírání informací, vzdělávání, ale hlavně ověřování praxí, analyzování chování dětí, tentokrát také v různých knihách o přírodní medicíně, o bylinkách, o psychosomatice. Ještě štěstí, že mě tahle problematika vždy velmi zajímala a bavila. :)

Tahle dlouhá cesta bude ještě pokračovat, nemám iluze o tom, že by kdy končila. Ale protože nějaké zkušenosti již mám a dotazy přicházejí opakovaně, pokusila jsem se to, co vím, sepsat do ebooku Moje domácí lékárnička. 

Nejedná se o lékařskou literaturu, sepsala jsem pouze své zkušenosti. Účelem ebooku není nahradit lékařskou péči. Proto prosím nečekejte nějaký úplný výčet nemocí, nechtěla jsem papouškovat knihy erudovaných autorů. Ebook obsahuje pouze ty nemoci, se kterými jsme se skutečně setkali a kde jsem si mohla své postupy ověřit. Proto prosím věnujte pozornost obsahu, abyste zjistili, zda je Vám ebook blízký a obsahuje to, co můžete upotřebit.

 Vezměte ebook prosím jako inspiraci, že někdo si to nakonec troufl udělat jinak a zjistil, že to jde. A docela dobře. :)

Cena ebooku je 180,-- Kč. Za tuto cenu obdržíte postup přírodní léčby všech nemocí, které jsme si s našimi dětmi prošli. A hlavně podporu. Uvidíte, že to jde udělat i jinak a někdo to tak udělal a fungovalo to. 

Přesto prosím před objednáním si pečlivě projděte obsah, abyste se ujistili, že ebook obsahuje to, co Vás skutečně zajímá.