NEJPRODÁVANĚJŠÍ E-BOOK I V TIŠTĚNÉ VERZI

ŠŤASTNÉ DÍTĚ, SPOKOJENÝ RODIČ

Máte problémy s dětmi? S jejich výchovou? Zdá se Vám mateřství obtížné, náročné, stojí Vás spoustu nervů a úsilí?

  • Chcete mít rodičovství pohodové pro sebe, své dítě i okolí?
  • Ukážu Vám jak na to.
  • Žádný boj, křičení, dril, nic z toho už nebude potřeba

PRACOVNÍ SEŠIT KE KNÍŽCE I K E-BOOKU

PRACOVNÍ SEŠIT

ŠŤASTNÉ DÍTĚ, SPOKOJENÝ RODIČ

Pracovní sešit je vlastně v otázkách popsaná cesta, kterou jsem prošla já sama jako naprosto racionální tvor. Jak jsem se sama sebe ptala a jak jsem přicházela na to, jak vlastně s intuicí pracovat. Určitě to není materiál pro ty ženy, které mají pocit, že jim intuice funguje naprosto správně a s daří se jim s dítětem zacházet podle ní. Pokud máte pocit, že si ode mě koupíte knížku, ebook, pracovní sešit, cokoliv a něco se jen tak změní, bez práce, pak si jej také nekupujte. Takhle to nefunguje.

Petra Janouškováautorka

Nový pracovní sešit pro všechny, kteří chtějí s knížkou Šťastné dítě, spokojený rodič jít krok po krokuPRACOVAT na každé z oblastí přirozeného rodičovství tak, aby bylo co nejvíce v souladu s jejich vlastní intuicí. 

Do sešitu se navíc dostaly některé texty a návody, které se nedostaly do knihy Šťastné dítě, spokojený rodič.

POZOR: Pracovní sešit není určený pro ty ženy, které mají přístup do online programu Šťastné dítě, spokojený rodič (obsahuje totiž z velké části informace v programu již obsažené. Najdete je tam.

Co se dozvíte v knize

Dozvíte se mnoho informací, které potřebuje rodič vědět, aby mohl být v pohodě a jeho dítě také. Informací, na které stěží v běžné literatuře narazí. Dokonce i informací, které v žádné literatuře nejsou. Naučím Vás, jak přistupovat k mateřství s citem a Vaší vlastní intuicí. Celé mateřství se tak stane naprosto pohodovým a klidným. Vy budete spokojeným rodičem šťastných dětí.

 

Novorozené miminko

Jaké jsou potřeby malého miminka a jak je naplňovat, strava při kojení, principy nošení v šátku nebo nosítku, bezplenková komunikační metoda, spaní ve společné posteli.

Lezůně, batole, předškolák i větší

Jak s dítětem komunikovat, kde mu nechat zodpovědnost a v čem už ne, jak funguje samohlídání a jaké jsou civilizační pasti

Já sama

Na co si dát pozor ve vlastním chování. Jak přistupovat, když Vám představy o výchově komplikuje okolí.

Slovo autora

Petra Janoušková
Nemohla jsem se sžít s představou mateřství tak, jak jej z minulých generací známe a tak, jak jsem to viděla okolo sebe. Hlava mi říkala, že musím být na dítě, co nejpřísnější, že mu musím dát pevný režim a držet ho pořádně "z krátka". Jen tak, že z něj vychovám dobrého člověka. Ale celé mi to připadalo velmi obtížné, představa, že tohle táhnu silou třeba dvacet let nebo déle, mi připadala vyčerpávající a únavná. A nějak to nešlo dohromady s mým cítěním. To cítění mi říkalo, že to musí být jednoduché, že to musí jít všechno jako po másle. Pak jsem našla malou knížku, která mé vnímání podpořila. Jmenovala se Koncept kontinua. A ta mě neskutečně chytla za srdce: "Ano, takhle jednoduché to může být." Našla jsem svoje PROČ to dělat jinak než mi všichni vypráví. Ale chybělo mi to důležité. Chybělo mi JAK na to. Začala tím moje dlouhá cesta hledání a sbírání informací, vzdělávání, ale hlavně ověřování praxí, analyzování chování dětí svých i ostatních. Potom přibylo pořádání mých vlastních seminářů a řešení potíží a konkrétních situací s maminkami na seminářích. Proto jsem se rozhodla napsat ebook. Usnadnit rodičům jejich hledání, shrnout informace, které jsem našla, i na které jsem přišla sama.

Ukázka knihy zdarma

Klikněte na obrázek knížky a ukázka se vám otevře v novém okně.

Co o knize říkají

Na knihu Šťastné dítě spokojený rodič som narazila náhodou, keď sa mi narodil syn a ja som mala v hlave samý zmatok, a zúfalo sa snažila dodržiavať všetky inštrukcie z porodnice, rady okolia ˇa odborných kníh, v snahe robiť všetko "správne" a celé materstvo sa mi zdalo neuveriteľne zložité a stresujúce. Kniha mi dodala jednak doveru v seba a svoj vnútorný hlas, že ja sama som schopná vycítiť, čo moje dieťa naozaj potrebuje a týmto svojim inštinktom sa riadiť, bez ohľadu na tabuľky a jednak obsahuje obrovské množstvo praktických rád a príkladov, ktoré som tak veľmi potrebovala. Som za túto knižku naozaj veľmi vďačná a doporučujem ju každej novej mamičke.

Ivana Štefančíkovásyn Daniel (2roky)

Paní Janoušková dokázala propojit srdce a rozum a výsledek opravdu stojí za to. Naprosto jasně, výstižně a srozumitelně ukazuje, jak propojit přirozené rodičovství s požadavky a nástrahami naší moderní doby. A to, že ví, o čem mluví, dokazují její úžasné děti – já je totiž znám.

Barbora Berlinger (Nosálková)Kouč BKM, překladatelka Konceptu Kontinua

Ebook ma utvrdil v tom, ze treba pocuvat svoju intuiciu a ze najlepsia cesta porozumenia dietatku je dobre ho "pocuvat", pozorovat a komunikovat. V jednoduchosti je krasa a prave zdanlivo jednoduche a zrejme pravdy vyriesia aj tie najzlozitejsie situacie, nedorozumenia a vzdor. Vasa kniha ukazuje smer, cestu nielen pre rodicov, ale mali by si ju precitat aj stari rodicia a ludia, ktori sa denne stretavaju s detmi a vychovavaju ich.

Idasyncek Romanko (2,5 roka), druhy syncek v brusku

Než se mi narodilo první miminko, věděla jsem, že můj přístup musí být jiný, než ten, který jsem zažila jako dítě já sama. Jedna z věcí se týkala spaní s dítětem v posteli. Já jako dítě zažívala v určitém období dramatické noci, kdy jsem zoufale z pokojíčku volala na maminku a chtěla být s ní. Mnohdy bylo volání marné. Maminka neslyšela. A tak bylo jisté, že moje miminko bude spát s námi. Když jsem ebook četla, radovala jsem se, jak bezvadné to je, že i další maminky, které dávají na svoji intuici, to vidí stejně. Co mne hodně zaujalo a určitě u dcery budu testovat, byl přístup, kdy dítě nechat, ať si vše vyzkouší samo. Třeba téma s oblékáním. Moc děkuji za kapitolu o civilizačních pastech. Tento přístup se mi moc líbí a samotnou mne překvapilo, jak jednoduché to je. Přála bych si, aby všechny maminky začaly přemýšlet o tom, co by se dalo vylepšit v přístupu k našim dětem.

Klára ŠubrtováŠtěpánka (5 měsíců)

Kupte si tuto knížku a získejte návod k tomu, jak vycházet se svým dítětem v klidu a pohodě.