eBook/e-kniha

MOJE DOMÁCÍ LÉKARNIČKA

Ebook o "nelékařských" způsobech léčby nemocí, kterými jsme si s dětmi prošli během jejich dětství. Důvěřujete svému dítěti i v průběhu nemoci?
Nejde klasická farmaceutická léčba dohromady s Vaší intuicí?
V průběhu svého mateřství jsem se naučila něco o nemocech i přírodních způsobech jejich léčby. A rozhodla jsem se svoje zkušenosti sdílet i s ostatními maminkami.

Co se v eBooku dozvíte?

  • O dětských nemocech
  • Možnosti přírodní léčby nemocí 
  • Literatura, ze které je možno čerpat

(Účelem ebooku není nahradit lékařskou péči)

Cena eBooku pouhých 150 Kč !!!

 

Chci vidět ukázku knihy 

MOJE DOMÁCÍ LÉKARNIČKA

SLOVO AUTORKY

V začátcích svého mateřství jsem byla normální poslušná matka, která pečlivě následovala rad svého lékaře a snažila se léčit své dítě tak, jak jí bylo doporučeno. Většinou to bylo v rozporu s mým pocitem, ale říkala jsem si, že je to asi potřeba, pan doktor ví co dělá, a snažila se poslechnout. Až jsem potom zjistila, že to ale nefunguje tak, jak by bylo třeba. Pocit byl takový, že nemoc je svým způsobem přirozená a že můžu maximálně podpořit samouzdravující schopnosti svého dítěte a věřit mu, že to zvládne. Jen tak si dokáže posílit imunitu. Klasická medicína mi nabízela opak, potlačování symptomů, naopak se vždy objevily ještě nějaké vedlejší účinky. Chtěla jsem to dělat jinak a zase mi chybělo to důležité. Chybělo mi JAK na to. Stejně jako ohledně výchovy tím začala moje další cesta hledání a sbírání informací, vzdělávání, ale hlavně ověřování praxí, analyzování chování dětí, tentokrát také v různých knihách o přírodní medicíně, o bylinkách, o psychosomatice. Ještě štěstí, že mě tahle problematika vždy velmi zajímala a bavila. :) Tahle dlouhá cesta bude ještě pokračovat, nemám iluze o tom, že by kdy končila. Ale protože nějaké zkušenosti již mám a dotazy přicházejí opakovaně, pokusila jsem se to, co vím, sepsat do eBooku Moje domácí lékárnička.
Petra Janouškováautorka knih