ONLINE SEMINÁŘE

Zde jsem pro vás připravila moje online semináře k nejrůznějším tématům. Ke každému tématu si můžete pustit ukázku zdarma a pokud vás téma zaujme, tak máte možnost si zbytek semináře dokoupit. Některé semináře jsou pro vás k dispozici zdarma úplně. 

KOJENÍ I

To nejdůležitější, co byste měla slyšet o kojení. Vliv kojení na váš vztah s miminkem a základní rady při problémech.

KOJENÍ II

Problémy při kojení, málo mléka, zdravotní problémy, nočí kojení a rady jak šetrně děťátko odstavit.

SAMOHLÍDÁNÍ I, II

Přenechání zodpovědnosti dítěti tam, kde je mu možné ji přenechat. Kde můžete dítěti nechat důvěru, že si neublíží? Co mu můžete svěřit a co ještě ne?

SAMOHLÍDÁNÍ V OTÁZKÁCH

Forma praktického semináře - odpovědi na Vaše otázky týkající se samohlídání. Nikdo neuhlídá dítě pořád. Protože jedno dítě spolehlivě utahá pět dospělých, natož jednoho rodiče. 

HRANICE V OTÁZKÁCH

Nejčastější chyby při nastavování hranic a jak se jich vyvarovat, co dělat když dítě neposlouchá a nerespektuje naše hranice. To vše v otázkách a odpovědích.

STRACH

Jak se zbavit strachu a najít jistotu v mateřství, jak se nebát rozhodnout sama za své dítě a jak si být jistá v tom postavit se babičkách nebo lékařům dle své intuice. 

DĚTSKÝ SPÁNEK

Řešíte problémy se spánkem vašeho dítěte? Bojujete s uspáváním? Budí se vaše dítě často nebo vstává velmi brzy? Mám pro vás tipy a triky, jak na dětský spánek vyzrát.

INTUITIVNÍ VÝCHOVA

Zajímá vás, co je to přirozená neboli intuitivní výchova? Hledáte důvody proč zvolit právě tento typ výchovy?Chcete se dozvědět, jaké jsou její hlavní pilíře? Tak pak si pusťte tento webinář.

VZTEK

Máte doma malého velkého vzteklouna a máte pocit, že to vaše nervy brzo nevydrží? Tak se připojte k našemu povídání právě na toto téma.

MŮJ VNITŘNÍ KLID

Soužití s dítětem přináší řadu výzev, zejména pro trpělivost rodičů. Někdy se nepodaří klid udržet a člověk "vyletí". Pojďme se tedy spolu podívat na to, co se s tím klidem dá udělat, jak ho udržet a jak situaci zvládnout.

VZDĚLÁVÁNÍ DĚTÍ

Jak funguje domácí/svobodná škola? Opravdu se děti učí i když jim nikdo nesedí "za krkem"? Jsou známky opravdu potřeba? Co všechno může způsobovat potíže ve škole? A nejen to..