KURZ

ŠŤASTNÉ DÍTĚ, SPOKOJENÝ RODIČ

4 týdenní online program, ve kterém Vás provedeme cestou k pohodlnějšímu mateřství, které bude jednodušší, pohodovější a budete si jistější sama sebou.

Pro koho je kurz určený? Pro ty:

 • kterým miminko pláče nebo nechce spát
 • které si nejsou jisté samy sebou v péči o miminko nebo větší dítě
 • kterým se s dítětem obtížně komunikuje
 • které mají pocit, že jejich dítě zlobí

Standardní cena 3000 Kč

Představení kurzu

Tento program je určený pro maminky, které ve svém srdci cítí, že mateřství může být jednoduché a příjemné. Pouze někdy potřebují podporu v tom si věci řešit po svém a nadechnout se, když na ně okolí tlačí. Pro maminky, které k tomuto způsobu výchovy dětí potřebují posbírat informace a najít svou vlastní cestu.

Naším cílem bylo vytvořit kurz, který by pro Vás stal informačním zázemím od chvíle, kdy se miminko narodí až po dobu než třeba začne chodit do školy. Ale třeba i déle. Chtěli jsme se stát místem, kam se budete vracet, když budete tápat a nebudete si vědět rady. Místem, kde budete mít možnost najít odpovědi na Vaše otázky a popovídat si o Vašich trápeních. Chceme, abyste se mohla opřít o to, že někdo se také chová podle svého citu a funguje to. Někdy prostě pomůže slyšet, že to jde také jinak, než Vám tvrdí okolí. Pokud vychováváte dítě přirozeně a dáte prostor vlastnímu citu a intuici, všechno najednou plyne samo. Ale okolí tento přístup většinou zpočátku nebere. Snaží se Vás dotlačit do konvenčního přístupu k mateřství. Informace o přirozeném mateřství většinou nekolují v širokém okolí, nejsou tolik předávány starší generací. Proto je najdete právě zde.

Obsah

Během čtyř týdnů se dozvíte se mnoho informací, které potřebuje rodič vědět, aby mohl být v pohodě a jeho dítě také. Informací, na které stěží v běžné literatuře narazí. Dokonce i informací, které v žádné literatuře nejsou. Naučíme Vás, jak přistupovat k mateřství s citem a Vaší vlastní intuicí. Oblasti, kterým se budeme věnovat:

 • Vzájemná blízkost (nošení, společné spaní)
 • Komunikace s miminkem
 • Kojení
 • Bezplenková komunikační metoda
 • Samohlídání
 • Komunikace s větším dítětem
 • Hranice a jak se nastavují

Co v kurzu získáte

Šťastné dítě, spokojený rodič

Ebook plný informací, zkušeností, pozorování, analýz a seminářů na téma přirozené výchovy v podmínkách moderní civilizace.

Moje domácí lékárnička

Ebook o běžných dětských nemocech a přírodních cestách, pomocí kterých je můžeme léčit.

Pracovní sešit

Obsahuje pracovní listy na celé 4 týdny kurzu věnující se jednotlivých oblastem přirozeného rodičovství.

Diskuzní skupina

Uzavřené diskuzní fórum přístupné pouze účastníkům kurzu.

Otázky pro Petru

K čemukoliv budete chtít znát názor, postoj nebo vyjádření, Petra, autorka programu, Vám bude k dispozici.

Webináře

Přístup k online seminářům z dílny Důvěřuj své intuici týkají se například kojení, samohlídání, nastavování hranic a dalších témat.

Slovo autora

Petra Janoušková
Když jsem byla poprvé těhotná, měla jsem představu, jak budu přísná a povedu dítě k disciplíně. Myslela jsem si, že čím přísnější budu, tím lepšího člověka z dítěte vychovám. Všechno bylo o tom to zvládnout silou, trošku jsem z blížícího se mateřství měla pocit jako když tlačím káru s kamením do kopce. Tohle všechno musím zvládnout, tohle udělat, tohle nedělat, a tak dál. Pak se dcerka narodila a já dala průchod vlastní intuici. Pochopila jsem, že přísností ničeho nedosáhnu. Že mým úkolem je být dítěti laskavým průvodcem tímto světem. A všechno se změnilo. Ulevilo se mi. Život začal krásně plynout a všechno se stalo jednodušší. Ušla jsem od té doby dlouhou cestu, plnou sběru informací a práce na sobě. A teď Vám chci předat, co vím, abych Vám pomohla zkrátit tu Vaší cestu. Nebudu Vám říkat, jak to máte dělat. Neznám jednoznačný postup, který je ten nejlepší pro Vás. Každá maminka je jiná, každé dítě je jiné a já to naprosto respektuji.

Co o kurzu říkají

Děkuji za tento program. Pomohl mi. I když jsem zatím, díky "malému stáří" dcery osobně využila jen první dvě lekce. Ale další mám v zásobě do budoucna. Také mi hodně pomohl ebook a Otázky na Petru. Je skvělé, že se má člověk kam obrátit, najít pochopení bez hodnocení, rady z praxe, bez žádných stanovených dogmat, pro přirozené plynutí věcí, nic složitého. Dodalo mi to trošku sebevědomí, nadhled nad určitými věcmi, lepší pochopení sama sebe, miminka. Děkuji!

Silviemaminka

Naučte se i Vy důvěřovat více své vlastní intuici a citu v péči o dítě.

Připojte se nyní do online kurzu Šťastné dítě, spokojený rodič.

Standardní cena 3000 Kč