Seminář

Hranice a vztek

Během semináře zaměřeného na Hranice a vztek se společně pokusíme vyřešit a správně nastavit hranice i zkrátit období vzdoru u dítěte.

Probereme společně, co všechno může vztek a porušování hranic ovlivňovat. Co období vzdoru způsobuje a jak se vztekem nakládat, aby byl efektivně vyřešen. Naučíme se jak nastavovat hranice tak, aby fungovaly i v dlouhodobém horizontu. To vše bez poničení vztahů a neustálého úsilí ze strany rodiče o dodržování již nastaveného.

OBSAH SEMINÁŘE

Během semináře probereme všechny následujících témata, abychom našli to správné řešení:

  • Hranice samotné, co to je a jak to funguje
  • Vztek, jak a proč a tím
  • Komunikace s dítětem
  • Odměny
  • Tresty
  • Motivace
  • Strach

...a něco navíc !!!

V ceně kurzu dostanete kromě semináře i knížku a pracovní sešit Šťastné dítě, spokojený rodič !!!

Formy a termíny semináře

Na seminář si můžete své ratolest(i) vzít s sebou. Můžete se mnou absolvovat krátkou formu semináře (2 hodiny) nebo celodenní seminář.

Během krátké formy semináře proletíme všechny témata a věnujeme se i krátké diskusi. Semináře probíhají nejčastěji v pražském A-centru. Nejbližší termín semináře bude na jaře a přihlásit se na něj můžete přímo v A-centru.

Téma je velice obsáhlé a málokdy se mi stalo, že bych se do dvou hodin vešla s povídáním a diskuse ještě pokračovaly dlouho po skončení semináře. Rozhodla jsem se pro vás připravit i delší celodenní seminář abychom se měly čas věnovat se tématu do hloubky.

Pro celodenní formu semináře jsem se rozhodla zvolit lesní školku Soovička (jurta se zahradou). Jurta je umístěná v komunitní zahradě Bohumila v Praze-Kolovratech.

Termín semináře je 18. srpna 2020. Začátek 9:30 a konec cca 17:00.

Cena za celý den je 1200,-Kč.

Maximální počet míst je omezený 10 účastníků. Pokud počet přihlášených přesáhne, může se stát, že vás kontaktuji ohledně nového termínu.

Garance

Do seminářů vždycky dávám celé své srdce i znalosti. Protože jsem si ale vědoma toho, že nesedne vždycky všechno všem a že možná hledáte něco jiného, nabízím vám garanci. Strávím s vámi celý cen. A pokud na konci dne řeknete, že vám to nic nedalo, že jsem svou práci neudělala, vrátím vám peníze za kurz. Věřím tomu, že vám mám co nabídnout a čím přispět. Pokud vy shledáte, že ne, o nic nepřijdete.