Seminář

HRANICE A VZTEK

Během semináře zaměřeného na Hranice a vztek se společně pokusíme vyřešit a správně nastavit hranice i zkrátit období vzdoru u dítěte.

Probereme společně, co všechno může vztek a porušování hranic ovlivňovat. Co období vzdoru způsobuje a jak se vztekem nakládat, aby byl efektivně vyřešen. Naučíme se jak nastavovat hranice tak, aby fungovaly i v dlouhodobém horizontu. To vše bez poničení vztahů a neustálého úsilí ze strany rodiče o dodržování již nastaveného.

OBSAH SEMINÁŘE

Během semináře probereme všechny následujících témata, abychom našli to správné řešení:

  • Hranice samotné, co to je a jak to funguje
  • Vztek, jak a proč a tím
  • Komunikace s dítětem
  • Odměny
  • Tresty
  • Motivace
  • Strach

...a něco navíc !!!

 

V ceně kurzu dostanete kromě semináře i knížku a pracovní sešit Šťastné dítě, spokojený rodič !!!

FORMY A TERMÍNY SEMINÁŘE

Na seminář si můžete své ratolest(i) vzít s sebou. Můžete se mnou absolvovat krátkou formu semináře (2 hodiny) nebo celodenní seminář.

Během krátké formy semináře proletíme všechny témata a věnujeme se i krátké diskusi. Semináře probíhají nejčastěji v pražském A-centru. Nejbližší termín semináře bude na jaře a přihlásit se na něj můžete přímo v A-centru.

Téma je velice obsáhlé a málokdy se mi stalo, že bych se do dvou hodin vešla s povídáním a diskuse ještě pokračovaly dlouho po skončení semináře. Rozhodla jsem se pro vás připravit i delší celodenní seminář abychom se měly čas věnovat se tématu do hloubky.

Pro celodenní formu semináře jsem se rozhodla zvolit lesní školku Soovička (jurta se zahradou). Jurta je umístěná v komunitní zahradě Bohumila v Praze-Kolovratech.

Termín semináře je 18. srpna 2020. Začátek 9:30 a konec cca 17:00.

Cena za celý den je 1200,-Kč.

Maximální počet míst je omezený 10 účastníků. Pokud počet přihlášených přesáhne, může se stát, že vás kontaktuji ohledně nového termínu.

SEMINÁŘE PRO TENTO ROK ZATÍM NEJSOU VYPSANÉ.

GARANCE

Do seminářů vždycky dávám celé své srdce i znalosti. Protože jsem si ale vědoma toho, že nesedne vždycky všechno všem a že možná hledáte něco jiného, nabízím vám garanci. Strávím s vámi celý cen. A pokud na konci dne řeknete, že vám to nic nedalo, že jsem svou práci neudělala, vrátím vám peníze za kurz. Věřím tomu, že vám mám co nabídnout a čím přispět. Pokud vy shledáte, že ne, o nic nepřijdete.