Kniha / eBook

ŠŤASTNÉ DÍTĚ, SPOKOJENÝ RODIČ

Máte problémy s dětmi? S jejich výchovou? Zdá se Vám mateřství obtížné, náročné, stojí Vás spoustu nervů a úsilí?

Chcete mít rodičovství pohodové pro sebe, své dítě i okolí?
Žádný boj, křičení, dril, nic z toho už nebude potřeba!

                               Kniha má měkkou vazbu.

CO SE DOZVÍTE V KNIZE?

V knize se dozvíte mnoho informací, které potřebuje rodič vědět, aby mohl být v pohodě a jeho dítě také. Najdete různé informace, na které stěží v běžné literatuře narazíte. Dokonce i informace, které v žádné literatuře nejsou. Naučím Vás, jak přistupovat k mateřství s citem a Vaší vlastní intuicí. Celé mateřství se tak stane naprosto pohodovým a klidným. Stanete se spokojeným rodičem, šťastných dětí.

Novorozené miminko

Jaké jsou potřeby malého miminka a jak je naplňovat, strava při kojení, principy nošení v šátku nebo nosítku, bezplenková komunikační metoda, spaní ve společné posteli.

Lezůně, batole, předškolák i větší

Jak s dítětem komunikovat, kde mu nechat zodpovědnost a v čem už ne, jak funguje samohlídání a jaké jsou civilizační pasti.

Já sama

Na co si dát pozor ve vlastním chování. Jak přistupovat, když Vám představy o výchově komplikuje okolí.

Chci vidět ukázku knihy 

ŠTASNÉ DÍTĚ, SPOKOJENÝ RODIČ

Pracovní sešit k vytisknutí

ŠŤASTNÉ DÍTĚ, SPOKOJENÝ RODIČ

Nový pracovní sešit pro všechny, kteří chtějí s knížkou Šťastné dítě, spokojený rodič jít krok po kroku a PRACOVAT na každé z oblastí přirozeného rodičovství tak, aby bylo co nejvíce v souladu s jejich vlastní intuicí. 

Do sešitu se navíc dostaly některé texty a návody, které se nevlezly do knihy Šťastné dítě, spokojený rodič.

NAŠE PRODUKTY

NEJOBLÍBĚNĚJŠÍ

eBook/e-kniha ŠŤASTNÉ DÍTĚ, SPOKOJENÝ RODIČ

 

200 Kč

 

Elektronická verze knihy.

Tištěná kniha ŠŤASTNÉ DÍTĚ, SPOKOJENÝ RODIČ

 

250,- Kč

 

Měkká vazba knihy.

Pracovní sešit ŠŤASTNÉ DÍTĚ, SPOKOJENÝ RODIČ

 

90 Kč

Pracovní sešit v elektronické verzi k vytisknutí.

GARANCE

Do knížky Štastně dítě, spokojený rodič jsem dala celé své srdce i znalosti získané během mateřství. Protože jsem si, ale vědoma toho, že nesedne vždy všechno všem, a že možná hledáte něco jiného, nabízím vám garanci vrácení pěněz. Pokud s knížkou nebudete spokojeni a nic Vám nedá, vrátím vám peníze zaplacené za knihu. Věřím tomu, že vám mám co nabídnout a čím přispět.

 

RECENZE KNIHY OD NAŠICH ČTENÁŘEK

Na knihu Šťastné dítě spokojený rodič som narazila náhodou, keď sa mi narodil syn a ja som mala v hlave samý zmatok, a zúfalo sa snažila dodržiavať všetky inštrukcie z porodnice, rady okolia a odborných kníh, v snahe robiť všetko "správne" a celé materstvo sa mi zdalo neuveriteľne zložité a stresujúce. Kniha mi dodala jednak doveru v seba a svoj vnútorný hlas, že ja sama som schopná vycítiť, čo moje dieťa naozaj potrebuje a týmto svojim inštinktom sa riadiť, bez ohľadu na tabuľky a jednak obsahuje obrovské množstvo praktických rád a príkladov, ktoré som tak veľmi potrebovala. Som za túto knižku naozaj veľmi vďačná a doporučujem ju každej novej mamičke.
Ivana Štefančíkovásyn Daniel (2roky)
Paní Janoušková dokázala propojit srdce a rozum a výsledek opravdu stojí za to. Naprosto jasně, výstižně a srozumitelně ukazuje, jak propojit přirozené rodičovství s požadavky a nástrahami naší moderní doby. A to, že ví, o čem mluví, dokazují její úžasné děti – já je totiž znám.
Barbora Berlinger (Nosálková)Kouč BKM, překladatelka Konceptu Kontinua
Ebook ma utvrdil v tom, ze treba pocuvat svoju intuiciu a ze najlepsia cesta porozumenia dietatku je dobre ho "pocuvat", pozorovat a komunikovat. V jednoduchosti je krasa a prave zdanlivo jednoduche a zrejme pravdy vyriesia aj tie najzlozitejsie situacie, nedorozumenia a vzdor. Vasa kniha ukazuje smer, cestu nielen pre rodicov, ale mali by si ju precitat aj stari rodicia a ludia, ktori sa denne stretavaju s detmi a vychovavaju ich.
Idasyncek Romanko (2,5 roka), druhy syncek v brusku
Než se mi narodilo první miminko, věděla jsem, že můj přístup musí být jiný, než ten, který jsem zažila jako dítě já sama. Jedna z věcí se týkala spaní s dítětem v posteli. Já jako dítě zažívala v určitém období dramatické noci, kdy jsem zoufale z pokojíčku volala na maminku a chtěla být s ní. Mnohdy bylo volání marné. Maminka neslyšela. A tak bylo jisté, že moje miminko bude spát s námi. Když jsem ebook četla, radovala jsem se, jak bezvadné to je, že i další maminky, které dávají na svoji intuici, to vidí stejně. Co mne hodně zaujalo a určitě u dcery budu testovat, byl přístup, kdy dítě nechat, ať si vše vyzkouší samo. Třeba téma s oblékáním. Moc děkuji za kapitolu o civilizačních pastech. Tento přístup se mi moc líbí a samotnou mne překvapilo, jak jednoduché to je. Přála bych si, aby všechny maminky začaly přemýšlet o tom, co by se dalo vylepšit v přístupu k našim dětem.
Klára ŠubrtováŠtěpánka (5 měsíců)

SLOVO AUTORKY

Nemohla jsem se sžít s představou mateřství tak, jak jej z minulých generací známe a tak, jak jsem to viděla okolo sebe. Hlava mi říkala, že musím být na dítě, co nejpřísnější, že mu musím dát pevný režim a držet ho pořádně "z krátka". Jen tak, že z něj vychovám dobrého člověka. Ale celé mi to připadalo velmi obtížné, představa, že tohle táhnu silou třeba dvacet let nebo déle, mi připadala vyčerpávající a únavná. A nějak to nešlo dohromady s mým cítěním. To cítění mi říkalo, že to musí být jednoduché, že to musí jít všechno jako po másle. Pak jsem našla malou knížku, která mé vnímání podpořila. Jmenovala se Koncept kontinua. A ta mě neskutečně chytla za srdce: "Ano, takhle jednoduché to může být." Našla jsem svoje PROČ to dělat jinak než mi všichni vypráví. Ale chybělo mi to důležité. Chybělo mi JAK na to. Začala tím moje dlouhá cesta hledání a sbírání informací, vzdělávání, ale hlavně ověřování praxí, analyzování chování dětí svých i ostatních. Potom přibylo pořádání mých vlastních seminářů a řešení potíží a konkrétních situací s maminkami na seminářích. Proto jsem se rozhodla napsat ebook. Usnadnit rodičům jejich hledání, shrnout informace, které jsem našla, i na které jsem přišla sama.
Petra Janouškováautorka knih